Nejčastější dotazy

Zde najdete odpovědi na nejčastější otázky. Pokud máte jiný dotaz, neváhejte nás kontaktovat!

Na Vás je pouze poskytnout nám přesné informace o prodávaném motocyklu formulářem nebo telefonicky, tedy hlavně rok výroby, ujeté kilometry a technický stav motocyklu. My vám obratem sdělíme výkupní cenu. Pokud se dohodneme na ceně, vy si vyberete vhodný termín vyzvednutí, připravíte si technický průkaz a ostatní doklady od motocyklu, a zbytek už nechte klidně na nás. Většina výkupů nezabere více než 15 minut, vy okamžitě dostáváte peníze a veškeré papírování vyřizujeme my!

Motorku vyzvedneme u Vás doma nebo v práci po celé České republice, většinu motocyklů dokonce vykoupíme do 24 hodin po odsouhlasení (samozřejmě v předem domluvený termín).

Při naceňování motocyklů se snažíme být co nejrychlejší, většinu zvládneme nacenit do 5-10 minut. Může se stát, že jsme zrovna v terénu a nacenění zabere o něco déle. Odpověďi se však od nás dočkáte i o víkendu, svátku nebo pozdě večer. Nebojte se nám kdykoli zavolat pokud, pokud máte raději osobní jednání.

Naše nabídka je natolik přesná, nakolik pravdivé jsou poskytnuté informace. V 9 z 10 případů přijedeme, vyplatíme dohodnuté peníze, přebereme motocykl a je to. V 1/10 však na místě zjistíme nějaké závažné nesrovnalosti ve stavu, nehlášené poškození nebo jinou větší vadu, v takovém případě nesmlouváme a raději výkup slušně odmítneme. Na tyto praxe si u nás nepotrpíme.

  • Ano, vykupujeme všechny typy motocyklů a skútrů, dokonce čtyřkolky, elektrické motocykly a skútry, choppery, endura, cestovní motocykly i ostatní. Nikdy nevykupujeme havarované a opravované motocykly po nehodách, a v současné době jsme také omezili vykupování většiny čínských značek, tyto stroje nejsou momentálně součástí naší nabídky v moto-bazaru. Chceme zajistit kvalitu a spolehlivost námi nabízených vozidel. Ještě dodáváme, že maximální stáří motocyklů, které vykupujeme, je 5-10 let. Obecně platí, že čím menší obsah, tím nižší je možné stáří a nájezd km pro odkup. V případě, že máte motocykl, který odpovídá našim kritériím, neváhejte nás kontaktovat dle našim aktuálních možností a kapacit.

U rozdílných strojů jsou limity různé, obecně platí, že cestovní motocykly a motocykly s většími obsahy motorů, akceptujeme i s vyššími nájezdy, pokud tomu odpovídá jejich stav. Vyšší cenu samozřejmě nabídneme za stroje s nižším nájezdem kilometrů. Motocykly které jsou v neoriginální kapotáži, domácím laku, neprofesionálně přestavěné a úpravené nevykupujeme vůbec.

Samozřejmě, jako i všichni naši zákazníci, preferujeme motocykly po pečlivých majitelích, s jasným původem, poctivými kilometry, pravidelně servisované s doloženými záznamy nebo fakturami.

Pokud máte motocykl o kterém nic nevíte, nerozeznáte jeho technický stav, případně jiné parametry, prostě nám zavolejte, a my vám poradíme, jako tyto informace vyčíst například z technického průkazu a zeptáme se na detaily potřebné pro vytvoření cenové nabídky.

Přepis motocyklu zařídíme my na základě plné moci, vy už vůbec nikam nemusíte. Navíc pro každý přepis je nutné nejdříve podstoupit s motocyklem evidenční kontrolu na stanici STK, kterou také zařizujeme u nás.

To se běžně stává, například když majitel svůj motocykl dlouhodobě nevyužívá. Jednoduše i s tímto si poradíme.