Motorkářské pojištění s asistenčními službami

Povinné ručení je nutností i pro motorkáře s duchem dobrodružství. Jeho podstata se neliší od toho, co musí mít každý majitel automobilu, a jistě oceníte jeho přínos vždy, když náhodou dojde k škodě. Bez ohledu na to, zda se pohybujete na čtyřech nebo dvou kolech, máte stejná práva na asistenční služby jako řidiči automobilů. Vzhledem k různorodosti vozidel na silnicích nabízíme pojištění pro motocykly, skútry, tříkolky, čtyřkolky a další stroje.

Díky pevnému partnerství s lídrem na trhu vám dokážeme během několika minut sjednat optimální formu povinného ručení (POV) nebo havarijního pojištění (HAV) přesně podle vašich potřeb za ty nejlepší ceny. Nabízíme také pojištění proti odcizení motocyklu, vlastní nebo zaviněné nehodě, poškození způsobené vandalismem, živlem, srážkou se zvěří a dalšími náhodnými událostmi.

Neváhejte nás kdykoli kontaktovat a nechte si nezávazně spočítat nabídku poi telefonu nebo přímo na místě! Vaše spokojenost a bezpečnost na silnici jsou pro nás prioritou.

Volejte pro rychlou kalkulaci a okamžité sjednání pojištění online:

tel.: (+420) 604 763 353 nebo email info@motopalace.cz

(pro nejrychlejší vyřízení si připravte rodné číslo nebo IČO a SPZ vozidla)

ZÁKAZNICKÉ REFERENCE

Co o nás říkají klienti?

Využila jsem služby výkupu a zůstala velice příjemně překvapena. Skvělé jednání, vše zařídili sami, já pouze převzala dohodnutou častku. Nikdo se mnou nesmlouval a pán přijel přesně v dohodnutý čas. Doporučuji všem, co chtějí prodat motorku za solidní cenu a bez dalších starostí.
Alena Nová

ZÁKAZNICKÉ REFERENCE

Co o nás říkají klienti?

Dobrý den, u této firmy jsem zakoupil zánovní motocykl z důvodu úspory času jako v e-shopu, po emailu a telefonu. Stroj po dovozu naprosto odpovídal popisu, komunikace prodejce p.Starobinského byla velmi ochotná a vstřícná. Za mě maximální spokojenost, mohu tuto firmu jen doporučit.
Radek Spudil

Motofirmy

Moravskoslezský
Olomoucký
Pardubický
Plzeňský
Praha
Středočeský
Jihomoravský
Jihočeský
Královéhradecký
Liberecký
Vysočina
Zlínský
Ústecký
Trnavský (SK)
Karlovarský
Prešovský (SK)
Online inzerce
x
Internetové inzertní portály pro motorkáře
Mobile.de
Motoinzerce.cz
Tipmoto.com
Bazos.cz