Motorkářské pojištění s asistenčními službami

Povinné ručení je povinné i pro svobodomyslné motorkáře. Neliší se od povinného ručení pro auta a budete za něj rádi vždy, když způsobíte škodu. A i když jezdíte jen po dvou kolech, máte právo na stejné asistenční služby jako řidiči automobilů. Protože po silnicích jezdí už kde co, pojišťujeme motocykly, skútry, tříkolky, čtyřkolky a jiné stroje. Díky našemu silnému partnerství s jedničkou na trhu, pro vás během několika minut sjednáme tu nejvýhodnější variantu povinného ručení (POV) i havarijního pojištění (HAV) dle vašich požadavků za naprosto bezkonkurenční ceny. Také pojištění odcizení motocyklu, poškození vandalem, živlu, střetu se zvěří a jiných nahodilých událostí. Neváhejte nás kdykoli kontaktovat, a nechat si nezávazně spočítat nabídku přímo na počkání!

Volejte pro rychlou kalkulaci a okamžité sjednání pojištění online:

tel.: (+420) 604 763 353 nebo email info@motopalace.cz

(pro nejrychlejší vyřízení si připravte rodné číslo nebo IČO a SPZ vozidla)

ZÁKAZNICKÉ REFERENCE

Co o nás říkají klienti?

Využila jsem služby výkupu a zůstala velice příjemně překvapena. Skvělé jednání, vše zařídili sami, já pouze převzala dohodnutou častku. Nikdo se mnou nesmlouval a pán přijel přesně v dohodnutý čas. Doporučuji všem, co chtějí prodat motorku za solidní cenu a bez dalších starostí.
Alena Nová

ZÁKAZNICKÉ REFERENCE

Co o nás říkají klienti?

Dobrý den, u této firmy jsem zakoupil zánovní motocykl z důvodu úspory času jako v e-shopu, po emailu a telefonu. Stroj po dovozu naprosto odpovídal popisu, komunikace prodejce p.Starobinského byla velmi ochotná a vstřícná. Za mě maximální spokojenost, mohu tuto firmu jen doporučit.
Radek Spudil

Motofirmy

Moravskoslezský
Olomoucký
Pardubický
Plzeňský
Praha
Středočeský
Jihomoravský
Jihočeský
Královéhradecký
Liberecký
Vysočina
Zlínský
Ústecký
Trnavský (SK)
Karlovarský
Prešovský (SK)
Online inzerce
x
Internetové inzertní portály pro motorkáře
Mobile.de
Motoinzerce.cz
Tipmoto.com
Bazos.cz